piątek, 14 grudnia 2012

piątek


super,że już piątek ,ale chciałabym  poniedziałek ,chciałabym,żeby tydzień szybko zleciał i był już kolejny piątek a potem święta.i nowy rok.ten zdecydowanie nie był najlepszy ,mam nadzieję,że przyszły będzie lepszy , z nowymi możliwościami , z lepszymi wspomnieniami ,lepszą szkołą ,lepszym nastawieniem ,mniejszą ilością dni chandry a więcej tych szczęśliwych.rozmarzyłam się ,to wszystko jest zbyt piękne ,żeby było prawdziwe.mniejsza o to.
co do testów ,część historyczna i przyrodnicza poszła mi tragicznie .lepiej mam nadzieję polski ,matma i języki.dobre i tyle .sprawdzian z chemii napisałam ,aż taki kosmos nie był ,może będzie good.
czeka mnie w przyszłym tygodniu spr. z matmy ,maybe z historii...i kolejna trója do dziennika. szit
przez chwilą wróciłam z warsztatów ,nogi bolą ,coś czuję,że żeby nie było jutro zakwasów szykuje się zimny prysznic. bo przecież jutro też będzie zapierdziel.jedno jest pewne : nie zamierzam ćwiczyć w zbliżającym się tygodniu na w-fie.te 4 w-fy zrobię w ciągu tych 2 dni.jeszcze nigdy nie miałam takiej rozgrzewki jak dzisiaj.padam.

miłego weekendu .







z kiermaszu :)

9 komentarzy:

 1. Tez mam nadzieję, że 2013 okaże się lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam nadzieję, że nigdy już nie spotka mnie taki czas jaki przeżywałam przez pierwsze trzy miesiące tego roku. Liczę, że 2013 będzie jednym z najlepszych i Tobie też tego życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. liczenie kasy, zawsze uwielbiam robić.;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog.:D
  Zapraszam do mnie :
  http://gruba-and-chuda.blogspot.com/
  obserwujemy ? xd

  OdpowiedzUsuń
 5. haha dzięki ;D , fajne zdjecia:)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajne zdjęcia :)

  www.izabielaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! - odwdzięczę się !