wtorek, 14 maja 2013

normal day


 nie narzekam ,czas szybko leci w tym tygodniu ,jest już wtorek ,dawno po lekcjach . dzisiaj miałam na 13 ,dwie lekcje .nie wiem jak wy ,ale ja mogłabym codziennie przychodzić na takie godziny. z tym ,że musiałam przyjść na 10:35 ,bo na długiej przerwie zaliczałam wos. i do dziennika wpadła 4 ;)  z fizyki sprawdzian okazał się łatwiejszy niż myślałam.6 raczej nie dostanę ,bo wkradł mi się mały błąd ,ale 5 powinno być :)
jutro już środa ,3 lekcje na 10 .ZACZYNAM KOCHAĆ SZKOŁĘ. w pt jedziemy z Klaudią do Zielonej ,zawieść podania ,pochodzić po sklepach .i może wieczorem pójdziemy na oazę. kleryk nas namówił ,w sumie ,czemu nie. ;)
dzisiaj byłam po nowy telefon w playu ,niestety wczoraj wykupili ostatni model .muszę czekać na kuriera do jutra do 14 ,albo do czwartku .can't wait can't wait can't wait ! w końcu wymienię tego starego rupiecia na coś nowszego! 

w niedzielę brat miał komunię ,nie mam dużo zdj. ,mamy dosłownie kilka . udało mi się tylko napstrykać kamerkowych ,niestety większość złej jakości .grrr.... przerobione ,z komunii .9 komentarzy:

 1. JESTEŚ ŚLICZNA ♥ naturalny kolor włosów? :>

  OdpowiedzUsuń
 2. więc kocham Twój kolor <3

  OdpowiedzUsuń
 3. wow, podziwiam Cię po przeczytaniu zdania, że zaczynasz kochac szkołę !
  zapraszam do mnie
  www.sparklingsunset.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. masz na prawdę świetnego bloga ;) będzie mi miło jeśli zajrzysz na mojego bloga i dodasz mnie do obserwowanych ;) pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. piękna ;)
  zapraszam:
  welcome-to-realityy.blogspot.com
  obserwujemy ?

  OdpowiedzUsuń
 6. I say interesting, I like
  have been here made ​​me get something useful of course. not just take the time and write this comment. thank you for this interesting post
  please visit my blog at http://dengandemikian.blogspot.com
  many words about the life and ideals as well as business

  OdpowiedzUsuń
 7. Super! :3

  caramellovee.blogspot.com

  OBSERWACJA = OBSERWACJA . Zacznij :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna jesteś ♥♥ Piękne zdjęcia :)

  z-drugiej-strony-lustra.blogspot.com - ZAPRASZAM :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! - odwdzięczę się !