sobota, 11 sierpnia 2012

come back !


 Wróciłam ! pierwsze co zrobię to się pochwalę ,że w HR , więcej niż 15 chłopaków zatrzymało na mnie wzrok na więcej niż 5 sekund .yeeah.niesamowite osiągnięcie. ogólnie to było wielkie smażenie się na słońcu.wiecie , typowe smażing ,plażing i leżing.najważniejsza jest jednak to ,że moje tortury na słońcu się opłaciły i opaliłam się ! i to jak ! w sumie plecy trochę mniej ,ale mało widać różnicę. co prawda pierwsze skutki tego opalania były tragiczne bo spaliłam się , a szczególnie ucierpiały moje biodra i ramiona.ah.do teraz pamiętam ten ból,kiedy w nocy przekręcałam się z boku na bok. w zasadzie codziennie znajdowałam czas ,by pograć z chłopakami w siatkówkę. czwórkę poznałam 3 lata temu (i tak co roku się spotykamy na wakacje w HR) a trójkę w tym.tz.jednego z bih a dwóch z polski.jeden ma 17 lat ,drugi 18. 
wakacje w HR były chyba najlepsze z dotychczasowych ( a tych razy było już 6). w dodatku obok nas mieszkał mega przystojny czech,któremu nie mogłam się oprzeć.niestety na końcu okazało się ,że ma dziewczynę...ale pomijając to ,to były zdecydowanie znakomite wakacje ,które na długo zapamiętam.
pozdrawiam chłopaków,czyli moją ekipę <3


kilka zdjęć wybieranych na szybko.trochę przerobionych.resztę dodam później ,bo dochodzi już druga !
 tu byłam jeszcze blaaada ! 

-------------------------------------------------------------------------

nie dawno skończyłam rozmawiać z Kingą! zadzwoniła do mnie z Irlandii ,mówi ,że u niej wszystko ok i że jest jej tam fajnie.

jutro postaram się dodać jakiś filmik.no i trochę więcej zdjęć ,chociaż szczerze powiem,nie mam ich zbyt wiele. ;/

obiecuję,że rano (czyt. po południu) zadrobię zaległości i skomentuję wasze spoty!

2 komentarze:

  1. swietne zdjecia :)

    Założyłam Fan Page'a. Polubisz? To dla mnie ważne :)
    http://www.facebook.com/fashion.style.viola

    OdpowiedzUsuń
  2. Ha ha na pewno tych chłopaków było dużo więcej! <3 Fajne zdjęcia! Pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! - odwdzięczę się !