niedziela, 17 czerwca 2012

17.niedziela


 już niedziela.niestety czy na szczęście ? bo w zasadzie zbliża się nowy tydzień , a wraz z tym 2 sprawdziany i   2 odpowiedzi ustne...ale to tylko poniedziałek i wtorek się tak zapowiada.kolejne dni będą luźne , w końcu odetchnę . no i nareszcie będzie czuć te wakacje !

co do wczorajszego meczu ? jestem rozgoryczona , wściekła , rozżalona i jednocześnie smutna. to już koniec naszej polskiej przygody z euro.we wczorajszym meczu polska miała wygrać 3:0.miała tyle pięknych
okazji na niesamowite bramki , w pierwszej połowie meczu , że to przechodzi ludzkie pojęcie.akcja była cały czas przy bramce czechów.
czesi i grecja wyszli z grupy A , moim zdaniem , niezasłużenie. bo po 1.gracja ? mistrzowie kamuflażu i leżenia na murawie.gdzie tu gra ? po 2.czesi ? zwykli farciarze .i gdzie TU gra ? tak czy inaczej , świetnie się spisaliście , chłopacy. :) oczywiście nasi polscy.

dzisiaj ogarnęłam wos i geografię. no i można powiedzieć że historię.wydaje mi się,że już to wszystko umiem.fizyka ogarnięta w połowie.,teoria na 6 ,ale te zadania z kropką...nie których nie umiem zrobić i pomaga mi w tym D ,ale on najwyraźniej już nie pamięta jak to się rozwiązywało.a przecież jest rok starszy , powinien wiedzieć , cymbał .-.-
bransoletkę robiła Klaudia.jest cudna *___*
heart of  courage -two steps from hell - 
chyba przestanę tego słuchać , bo wywołuje to u mnie silne wspomnienia ze wszystkich meczów polaków.
te wejścia i wgl...wrr>!

7 komentarzy:

 1. super zdjecia, tez mam z tej serii ksiazke do fizyki ale 1 :)
  zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Męczą was w szkole.? u nas nic się już nie robi ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. brałaś już udział w moim konkursie z Jubileo? Jesli nie, to zapraszam. Do rozstrzygnięcia zostało jeszcze trochę czasu. Dodam link, będzie prościej: http://raroika.blogspot.com/2012/06/konkurs.html . Raroika.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, malowanie paznokci to tez umiejętność :) Trzeba mieć po prostu wprawę i ćwiczyć :) Trzeba starać się omijać skórki i nie zalać ich, bo to psuje cały efekt. Na pewno Ci się uda, to nie jest trudne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też naliczyłam 3:0 :(:(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! - odwdzięczę się !