sobota, 28 kwietnia 2012

dłuuugi weekendczas rozpocząć długi weekend :) w zasadzie dla 1 i 2 gimnazjum zaczął się już we wtorek. jedynie wczoraj byliśmy w szkole na te kilka godzin.zaraz trzeba zejść na obiad a potem nad jeziorko.temperatura ? plus minus 30 stopni.masakra :)

przez te trzy dni wolnego , kiedy 3 gimnazjum pisała testy , obijałam się jak nic.w czwartek poszłam z K nad jeziorko.w zasadzie nie ma co opowiadać.aa.z historii do dziennika wpadła 6 i 3- z chemii.;/ to już gorzej.
nauczyciel rozdawał kartki z ocenami i wpisał mi błędne oceny.gdybyście widzieli moją minę kiedy zobaczyłam,że prawie z każdego przedmiotu mam same 1 i 2. ;ppotem może dodam zdj.z nad jeziora :)

22 komentarze:

 1. Genialne to zdjęcie z wpadającym frugo !
  Fruuugo zielone <333333

  OdpowiedzUsuń
 2. FRUGOO <33
  ________
  Obserwuję
  Zapraszam
  do mnie ; *

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak mogłaś wrzucić frugo do jeziora O.o hehe :D

  OdpowiedzUsuń
 4. no zdecydowanie zbyt ciepło! :D
  FRUUUGO :D

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję za komentarz :)
  świetne zdjęcia <3
  frugoo ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. pogoda jest cudownaa.;)
  fruugi. <3

  OdpowiedzUsuń
 7. o, dodaj zdjecia :) lubie frugo ;d a ogólnie, to świetny blog! :D wpadnij do mnie *: obserwuj, jeśli blog Ci się podoba :) masz twittera? follow? @viktoriapoland :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie pije fruuuuugooo! ale takie białe :)
  No i wiesz co to musisz mieć w ustawieniach swojego bloga kliknięte coś, ja znałam się na układzie i ustawieniach ale jak ten stary panel był bo teraz się tu nie umiem odnaleźć:( jak znajdę to u siebie jak to wyłączyć to napisze ci :*

  OdpowiedzUsuń
 9. gdzie kupiłaś buty ? ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz ! - odwdzięczę się !